Kredyt samochodowy - klient indywidualny

Kredyt samochodowy jest jedną z najczęściej wybieranych form finansowania zakupu pojazdów przez klientów indywidualnych. Jego główną zaletą jest to, że można nim sfinansować kupno motocykla, skutera, każdego rodzaju auta a także motorówki. Ponadto, to jedyna forma, poprzez którą można sfinansować zakup pojazdu używanego. Pod kątem finansowym kredyt samochodowy również wypada bardzo dobrze, ponieważ jest tańszy od kredytu gotówkowego, a także elastyczny w sposobie spłaty.

Jakie są zalety kredytu samochodowego?

Niższy koszt niż przy kredycie gotówkowym

Bank stosując zabezpieczenia na przedmiocie finansowania ogranicza ryzyko, przez co nakłada niższe oprocentowanie..

Wyższa kwota zobowiązania niż przy kredycie gotówkowym

Zależnie od zdolności kredytowej można otrzymać nawet kilkaset tysięcy złotych.

Duże możliwości dopasowania rat kredytu

Możliwość okresu finansowania do 10 lat, a ponadto wybór rat równych, malejących lub balonowych.

Finansowanie szerokiej gamy pojazdów

Możliwość finansowania:
- pojazdów nowych i używanych
- samochodów
- motocykli
- motorówek
- maszyn rolniczych i budowlanych

Zamów kontakt

Charakterystyka produktu

Koszt kredytu

Koszt kredytu samochodowego jest niższy niż gotówkowego ze względu na zabezpieczenia, które stosuje bank na przedmiocie kredytowania. Takimi zabezpieczeniami są:
- obowiązkowe ubezpieczenie AC wraz z cesją praw,
- zastaw rejestrowy,
- przewłaszczenie na zabezpieczenie.
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniach kredytu samochodowego z naszego artykułu.>br> Jeśli chciałbyś porównać koszty kredytu samochodowego z leasingiem konsumenckim to zapraszamy do kontaktu. Doradzimy Ci, która opcja będzie dla Ciebie lepsza, uwzględniając finanse oraz wady i korzyści każdego z rozwiązań.

Spłata kredytu

Przy kredycie samochodowym istnieje duża elastyczność dotycząca spłaty kredytu. Można skorzystać z rat równych, malejących lub balonowych. Ponadto okres spłaty kredytu może sięgać nawet 10 lat.

Uzyskanie kredytu

Starając się o kredyt samochodowy, zależnie od wysokości zobowiązania nie będziesz musiał posiadać w ogóle wkładu własnego lub taki w wysokości 10%. Oczywiście jeżeli chcesz otrzymać lepsze warunki, to warto zdecydować się wyższy wkład własny. Niski wkład własny to tylko jedna z zalet kredytu samochodowego, kolejną jest możliwość wysokiego zobowiązania finansowego, wyższego niż przy kredycie gotówkowym.

Kredyt samochodowy a leasing konsumencki

Leasing konsumencki to nic innego jak wynajem długoterminowy z możliwością wykupu pojazdu po zapłaceniu ostatniej raty. W przypadku kredytu samochodowego jesteśmy właścicielami kredytowanego auta (w takim stopniu, w jakim je spłaciliśmy), natomiast przy leasingu konsumenckim, to leasingodawca jest właścicielem pojazdu, a my jedynie go użytkujemy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu lub do przeczytania naszego artykułu.

Przedmioty finansowania

Kredytem samochodowym możesz sfinansować zakup praktycznie każdego pojazdu mechanicznego, a więc:
- pojazdów nowych i używanych
- samochodów każdego typu
- motocykli i skuterów
- motorówek
- innych pojazdów silnikowych

Dlaczego warto kupić auto z rabatem u nas?

Zyskasz czas i oszczędzisz pieniądze

Znajdziemy Twój wymarzony samochód w cenie znacznie niższej od tej, którą myślałeś, że zapłacisz. Dzięki usłudze auta z rabatem oszczędzasz czas i pieniądze.

Otrzymasz szereg korzyści

Korzystając z naszej usługi zakupu auta z rabatem, otrzymujesz: jazdę próbną, brak ukrytych kosztów, możliwość dostawy auta pod Twój dom, minimum formalności oraz gwarancję producenta.

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania

Posiadamy dogłębną wiedzę finansową i motoryzacyjną, a ponadto spore doświadczenie handlowe. To wszystko sprawia, że jesteśmy znacznie lepszymi negocjatorami cen niż konkurencja.

Jak otrzymać kredyt?

Skontaktuj się z nami w sprawie kredytu

  • Zadzwoń do nas
  • Zamów rozmowę
  • Napisz email
  • Napisz na czacie