Leasing konsumencki

Leasing konsumencki to forma leasingu skierowana do klientów indywidualnych, czyli do osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Przy leasingu konsumenckim nie mamy możliwości skorzystania z ulg podatkowych, po które tak chętnie sięgają przedsiębiorcy. Rodzi się więc pytanie, jakie korzyści zyskuje Klient biorąc leasing dla osób prywatnych? Korzyści, jakie zyskuje Klient to min. możliwość negocjacji warunków umowy, niższa - choć nie zawsze - rata leasingu, ubezpieczenie i rejestracja pojazdu po stronie leasingodawcy, szybsza decyzja niż przy kredycie oraz fakt, że rata leasingu nie obniża zdolności kredytowej.

Jakie są zalety leasingu konsumenckiego?

Wykup pojazdu za niską kwotę

Po zakończeniu umowy leasingu, Klient może wykupić pojazd za wcześniej umówioną kwotę, która często jest znacznie niższa od jego rynkowej wartości.

Możliwość negocjacji warunków

Przy leasingu, inaczej niż przy kredycie masz możliwość negocjacji warunków umowy.

Minimum formalności

Firmy leasingowe nie oczekują od Klienta tylu formalności, co przy ubieganiu się o kredyt.

Leasing nie obniża zdolności kredytowej

Leasing nie obniża zdolności kredytowej Rata leasingu nie jest brana pod uwagę przy określaniu zdolności kredytowej Klienta, co ma duże znacznie dla osób, które planują wziąć kredyt.

Zamów kontakt

Dlaczego warto leasing konsumencki u nas?

Zyskasz czas i oszczędzisz pieniądze

Znajdziemy Twój wymarzony samochód w cenie znacznie niższej od tej, którą myślałeś, że zapłacisz. Dzięki usłudze auta z rabatem oszczędzasz czas i pieniądze.

Otrzymasz szereg korzyści

Korzystając z naszej usługi zakupu auta z rabatem, otrzymujesz: jazdę próbną, brak ukrytych kosztów, możliwość dostawy auta pod Twój dom, minimum formalności oraz gwarancję producenta.

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania

Posiadamy dogłębną wiedzę finansową i motoryzacyjną, a ponadto spore doświadczenie handlowe. To wszystko sprawia, że jesteśmy znacznie lepszymi negocjatorami cen niż konkurencja.

Jak wziąć auto w leasing?

Skontaktuj się z nami w sprawie kredytu

  • Zadzwoń do nas
  • Zamów rozmowę
  • Napisz email
  • Napisz na czacie