Zakup auta z rabatem

Zakup auta z rabatem to zupełnie nowa usługa na Polskim rynku finansowania pojazdów. Jest ona skierowana do wszystkich osób, które chcą kupić auto prosto z salonu, ale nie chcą za nie przepłacić. Załóżmy, że chcesz kupić nowe Volvo XC60, co robisz? Zapewne idziesz do najbliższego salonu marki Volvo i próbujesz wynegocjować niższą cenę. Może Ci się udać zbyć kilka procent, ale nie wiesz czy w innym salonie nie uzyskałbyś lepszego rabatu. Alternatywą jest zgłoszenie się do nas, gdzie to my kontaktujemy się z każdym autoryzowanym dealerem marki Volvo w kraju, a następnie nasz doświadczony handlowiec negocjuje najwyższy możliwy rabat. Ty kupujesz auto z maksymalnym rabatem, nie ruszając się z domu i nie płacąc nam nic za usługę.

Najważniejsze zalety produktu

Cena, cena i jeszcze raz cena

Dzięki usłudze auta z rabatem, wymarzony samochód kupisz znacznie taniej niż myślałeś, że to możliwe. Zależnie od ceny początkowej rabat może wynosić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Szeroki wybór marek

Niezależnie od marki i modelu auta, możesz liczyć u nas na najlepszy możliwy rabat.

Brak kosztów

Nasze wynagrodzenie rozliczymy z salonem, w którym kupisz auto, od Ciebie nie weźmiemy ani złotówki.

Autoryzowani dealerzy

Współpracujemy wyłącznie z autoryzowanymi dealerami, dzięki czemu Twoje auto ma gwarancję producenta w całej UE.

Zamów kontakt

Dlaczego warto kupić auto z rabatem u nas?

Zyskasz czas i oszczędzisz pieniądze

Znajdziemy Twój wymarzony samochód w cenie znacznie niższej od tej, którą myślałeś, że zapłacisz. Dzięki usłudze auta z rabatem oszczędzasz czas i pieniądze.

Otrzymasz szereg korzyści

Korzystając z naszej usługi zakupu auta z rabatem, otrzymujesz: jazdę próbną, brak ukrytych kosztów, możliwość dostawy auta pod Twój dom, minimum formalności oraz gwarancję producenta.

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania

Posiadamy dogłębną wiedzę finansową i motoryzacyjną, a ponadto spore doświadczenie handlowe. To wszystko sprawia, że jesteśmy znacznie lepszymi negocjatorami cen niż konkurencja.

Jak otrzymać auto z rabatem?